grupa

ekspertów

ZDROWIEwBIZNESIE.pl to grupa uznanych lekarzy, specjalistów HR, trenerów, top managerów, przedsiębiorców od wielu lat związanych z rynkiem zdrowia, treningu mentalnego i biznesem.

 

Nasze doświadczenie wywodzi się z tysięcy godzin pracy z pacjentami i klientami indywidualnymi i korporacyjnymi, którym od lat pomagamy w praktyce osiągać wybitne rezultaty, wprowadzać efektywne prozdrowotne nawyki - znacznie podwyższające ich zaangażowanie, efektywność i motywację.

 

Jeżeli macie w organizacji swoich sprawdzonych ekspertów – z przyjemnością zaprosimy ich do projektu.

Eksperci
Dr Jacek Rafało
Dr Jacek Rafało
Neurolog
Jakub B. Bączek
Jakub B. Bączek
Ekspert z zakresu treningu mentalnego Fundator w Fundacja Jakuba B. Bączka
Cezary Mączka
Cezary Mączka
Członek Zarządu, Dyrektor Pionu Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Komunikacji i Administracji Budimex SA
Anna Jankowiak
Anna Jankowiak
Przedsiębiorca, Dyrektor IT
Stanisław Gliwiński
Stanisław Gliwiński
Inwestor, Przedsiębiorca
Magdalena Soszyńska
Magdalena Soszyńska
Tancerka zawodowa, instruktor tańca, choreograf
Dr n. med. Igor Michajłowski
Dr n. med. Igor Michajłowski
Dermatolog/CEO
DR N. MED. ANNA MAZUR
DR N. MED. ANNA MAZUR
Reumatolog, Internista
Łukasz Fiuczyński
Łukasz Fiuczyński
Ekspert ds. rozwoju biznesu
DR RYSZARD ZAJĄC
DR RYSZARD ZAJĄC
Chirurg
Anna Piaścik
Anna Piaścik
Dietetyk i Farmaceuta
ESTERA GABCZENKO
ESTERA GABCZENKO
Wydawca portalu Zatoka Piękna
RAFAŁ BRZOZOWSKI
RAFAŁ BRZOZOWSKI
Managing Partner, Executive HR Manager
Emilia Strzelecka
Emilia Strzelecka
HR Manager, Coach, Lektor

Lekarz specjalizujący się w dziedzinie neurologii.

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku oraz  wiele prestiżowych staży, szkoleń oraz kursów podwyższających kwalifikacje. Regularnie zdobywa wiedzę, uczestnicząc w licznych konferencjach, zjazdach i szkoleniach naukowych.

Uzyskał wykształcenie także z zakresu profesjonalnej medycyny manualnej. 

Zgłaszającym się do niego pacjentom doradza przede wszystkim w kwestii schorzeń i dolegliwości związanych z kręgosłupem.

Jest jednym z wiodących specjalistów w tym zakresie w Polsce północnej, co potwierdzają sami pacjenci oraz długie terminy oczekiwania na wizytę z powodu dużej popularności i skuteczności w leczeniu i rehabilitacji prowadzonej przez doktora.

Aktualnie pracuje w Centrum Medyczno-Rehabilitacyjnym REVIMED w Gdańsku. 

W oparciu o także o medycynę manualną prowadzi kompleksowe leczenie schorzeń bólowych kręgosłupa: bólów i zawrotów głowy, bólów karku, ramion, bólów krzyża, rwy barkowej oraz kulszowej, dyskopatii oraz bólów i drętwień kończyn.

Jest pasjonatem podróży, odwiedził kilkadziesiąt krajów na świecie.

Jest zwolennikiem aktywnej profilaktyki prewencyjnej w zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym związanych z brakiem ruchu i siedzącym trybem życia w pracy i biznesie.

Wróć

Z biznesem związana od blisko 20 lat, z HR - od ponad 16. Procesy i rozwiązania poznawała i wypracowywała w międzynarodowych organizacjach: Orix Leasing, Cadbury Wedel/LOTTE Wedel i Adecco. 

 

Jej główny obszar działania to coaching (Certyfikacja ICF; Coaching Prowokatywny), rozwiązywanie konfliktów (Mediacje Transformatywne; praktyk Porozumienia bez Przemocy - NVC; ConvergentFacilitator), budowanie dobrostanu i zaangażowania pracowników, zarządzanie zmianą, rozwój talentów (Certyfikat PPA SLG Thomas International), zarządzanie wynikami pracy, zarządzanie poprzez wartości i komunikacja.  

 

Realizatorka  programów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, rozwoju pracowników i employer brandingu, np. Czekolada to Wedel wzmacniający zaangażowanie pracowników, projekty restrukturyzacyjne i outplacementowe, wypracowanie zasad nowej kultury organizacyjnej i kodeksu etycznego, rozwijanie menedżerów w programie Ludzie moja Pasja i Management Essentials oraz wdrożenie ustrukturyzowanego programu staży.

 

Pomaga dogadać się i wypracować satysfakcjonujące rozwiązania. Wnosi atmosferę spokoju, akceptacji i rytmu slow sprzyjające porozumieniu.

 

Klienci cenią ją także za przyjemny głos, którego dobrze im się słucha. Dlatego dodatkowo zajmuje się użyczaniem swojego głosu jako lektor.

Wróć

Przedsiębiorca i CEO kilku firm w Polsce i zagranicą. Prawnik z wykształcenia, absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego oraz Handlu Zagranicznego UG.

Przez 7 lat sukcesywnie pracował w Grupa LOTOS SA/LOTOS Oil. W tym czasie przeszedł szczeble kariery w tej korporacji od referenta ds. handlu zagranicznego do szefa biura exportu.

Od roku 2009 prowadzi własny biznes. W tym czasie założył i prowadzi kilka firm w Polsce i w Skandynawii – które współpracują z renomowanymi firmami w Polsce i zagranicą.

Jest pasjonatem podróży, tylko w 2018 roku odwiedził ponad 20 krajów biznesowo i prywatnie.

Jego pasją jest także skuteczne zarządzanie zdrowiem w biznesie.

Jest miłośnikiem aktywności fizycznej, zajmował się między innymi karate, zapasami, piłką nożną, triathlonem, bieganiem.

Regularnie uprawia jogging, gimnastyki funkcjonale oraz stosuję zasady efektywnego odżywiania i trening mentalny.

Jest zwolennikiem biznesowego rozwojupersonalnego, wziął udział w kilkudziesięciu treningach, szkoleniach, seminariach i warsztatach, prowadzanych osobiście przez:AntonyRobbins, Brian Tracy, John Maxwell, Nick Vujicic, Andy Harrington, HarvEkcer, Jakub B. Bączek, prof. Robert Cialdini, Vladimir Dovgan, prof. Mirzakarim Norbekov, Alexander Anreyev, Ada Conde, Łukasz Milewski, Gary Vaynerchuk, Dean Karnazes i wieloma innymi wiodącymi autorytetami w zakresie personalnej i biznesowej efektywności.

Wróć

Jest właścicielką poradni dietetycznej Medicago W Gdyni i Pruszczu Gdańskim oraz współpracuje w zakresie konsultacji dietetycznych i farmaceutycznych w placówce medycznej w Londynie (Hanwell Health Centre). Prowadzi konsultacje dla dorosłych i dzieci, dla osób zdrowych i zmagających się z chorobami dietozależnymi.

 

Ukończyła dwa kierunki studiów magisterskich: dietetykę i farmację na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz Bydgoskiej Szkole Wyższej oraz studia podyplomowe z zakresu dietetyki.

Przed założeniem własnej poradni dietetycznej przez 16 lat pracowała jako farmaceuta, także jako kierownik apteki.

Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków( PSD),Brytyjskiego Stowarzyszenia Dietetyków( BDA), Polskiego Towarzystwa Dietetyki( PTD).

Najczęściej Pacjentami Pani Anny są osoby zmagającez dolegliwościami i chorobami układu pokarmowego i chorobami dietozależnymi, otyłością, chorobami układu krążenia, alergiami i nietolerancjami pokarmowymi.

Jej sukcesem są Pacjenci, którzy wiedzą jak poprzez zdrowe żywienie wiedzą jak wpłynąć na własne zdrowie czy uniknąć wielu chorób cywilizacyjnych a także Pacjenci, którzy dzięki modyfikacjom żywieniowym mogli pozbyć się chorób i dolegliwości.

 

Zmiany w zdrowym odżywianiu to  proces i może trwać długo zanim się na stałe zakorzeni jednak zaczynając od małych kroków już po krótkim czasie  można zauważyć duże zmiany w wyglądzie czy samopoczuciu co wpływa na samoocenę i efektywność.

Wróć

Założycielka i właścicielka firmy GRYWIT. Angażujesz – wygrywasz! która oferuje programy lojalnościowe dla klientów i partnerów oraz programy motywacyjne dla pracowników w celu wyrobienia nawyków, z wykorzystaniem aplikacji mobilnych i grywalizacji www.grywit.pl oraz współzałożycielka i wiceprezes Zarządu INNOKREA Sp z o.o. www.innokrea.pl która oferuje dedykowane aplikacje mobilne i webowe. Jest to jeden z najlepszych ekspertów na rynku, specjalizujący się w długofalowym angażowaniu pracowników i klientów poprzez grywalizację. Jest częstym prelegentem nie tylko na ogólnopolskich konferencjach, ale także na największych konferencjach branżowych w Europie. Ma 16letnie doświadczenie w biznesie, m.in. w roli Dyrektora Zarządzającego departamentem IT w General Electric. Laureatka nagród i nominacji m.in.: Bizneswoman Roku 2017 i 2018, Start up Roku 2017, Kobieta w Nowych Technologiach 2017 i 2018, Innowacje Polish Market 2017, ARP Innovation Pitch 2018, ABSL Startup Challenge 2018. W 2019 roku wystąpiła na TEDx Healthy & Smart. Twórca 2 ogólnopolskich wyzwań Wellbeing Challenge i Zero Waste Challenge – projektów wspierających prozdrowotne i proekologiczne nawyki wśród społeczeństwa. Mentor, zarówno dla managerów, jak i startupów, w kraju i za granicą. Wspiera rozwój zawodowy kobiet i aktywnie działa na rzecz edukacji – m.in. prowadzi Akademię Liderów Przyszłości, która wspiera kreatywność i przedsiębiorczość wśród dzieci i młodzieży. Wokalistka, także udzielająca się charytatywnie poprzez koncerty dla hospicjów czy fundacji.

Wróć

Jest współwłaścicielem firmy doradztwa personalnego Solid Bridge Solutions – www.solidbridge.pl. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie, które obejmuje rekrutacje specjalistów i kadry kierowniczej w obszarze łańcucha dostaw, logistyki, produkcji, nieruchomości. zrealizował blisko 300 procesów rekrutacyjnych. Specjalizuje się w analizach rynku pracy, pomaga w definiowaniu potrzeb personalnych i szkoleniowych dla organizacji, budowie modeli kompetencyjnych i systemów ich oceny, oferuje narzędzia assessment i development center oraz usługi outplacementu. Interesuje się psychologią społeczną, psychologią w biznesie, metodami i działaniami wspierającymi rozwój organizacji. 

 

Członek międzynarodowej organizacji Sigma Search Partners www.sigma-search.com zrzeszającej butikowe firmy rekrutacyjne na świecie.

Wróć

Jest właścicielem ClinicaDermatologica – placówki dermatologicznej i wenerologicznej, ClinicaCosmetologica – gabinety kosmetologii profesjonalnej, Lifemedica – wielospecjalistycznej placówki medycznej w Gdańsku oraz drwenerolog.pl – laboratorium diagnostyki molekularnej i immunologicznej.

 

Członek renomowanych towarzystw dermatologicznych. Należą do nich: EuropeanAcademy of Dermatology and Venerology (EADV), EuropeanSociety for DermatologicalResearch (ESDR), Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne. Swoje zainteresowania naukowe skupia na diagnostyce i leczeniu chorób wenerycznych oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, optymalizacji leczenia nowotworów skóry, oraz nowymi metodami diagnostycznymi chorób skóry i błon śluzowych, a także profilaktyce czerniaka.

 

Jest autorem i współautorem ponad 220 publikacji naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, w tym współautorem pierwszego polskiego podręcznika z zakresu dermatochirurgii. Jest inicjatorem utworzenia interdyscyplinarnego zespołu badawczego, zajmującego się diagnostyką i leczeniem chorób narządów płciowych oraz jamy ustnej. W trakcje kariery zawodowej wielokrotnie otrzymywał nagrody i wyróżnienia za działalność naukową.

Wróć

Właścicielka agencji GAB Media, kreującej produkty internetowe w tematyce lifestylowej. Laureatka nagrody Kobieta Sukcesu 2018 roku. Z branżą medialną związana od kilkunastu lat. Współtworzyła i rozwijała największe serwisy internetowe w Polsce: o zdrowiu, stylu życia, modzie czy w tematyce parentingowej.

 

Jej autorskim projektem jest Zatoka Piękna i ЗаливКрасоты - dwujęzyczny serwis internetowy poświęcony dermatologii estetycznej, medycynie anti-aging, nowoczesnej kosmetologii, zabiegom hi-tech, wellness i spa oraz co ciekawe, stomatologii. Jako pierwszy na rynku połączył on medycynę estetyczną ze stomatologią, wyprzedzając trend, który niebawem zaczęli wdrażać inni.

 

Jako wydawca i redaktor naczelna Zatoki Piękna działa na rzecz reprezentantów branży, dla której przeznaczony jest portal zatokapiekna.pl, stawia nacisk na promowanie wiedzy ekspertów. Zachęca też do holistycznego dbania o zdrowie i urodę, wskazując miejsca, gdzie można się nimi zająć w profesjonalny i bezpieczny sposób. Wraz z redakcją szuka najlepszych i najnowszych rozwiązań w Polsce, jednocześnie śledząc trendy na całym świecie. W ten sposób tworzy rzetelne źródło informacji na ten temat.

 

Prywatnie jest mamą bliźniaków zakochaną w swoich synach. Uwielbia dalekie podróże, piękne hotele, dobre jedzenie oraz wysokie szpilki.  Jej ukrytą pasją jest teatr, na który niestety nie zawsze ma tyle czasu, ile by chciała.

Wróć

Doktor nauk medycznych, reumatolog oraz internista.

 

Uważa, że organizm jest całościowym systemem, podzielonym na poszczególne układy dla potrzeb edukacji medycznej oraz naszej komunikacji. Każda komórka, tkanka, narząd są połączone ze sobą i stanowią jedność. Dlatego pierwszą specjalizację, którą wybrała po studiach na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, była Interna – dziedzina obejmująca wiedzą wszystkie układy organizmu.

 

Druga specjalizacja, na którą zdecydowała się była reumatologia – jej pasja, poza tym dziedzina prężnie rozwijająca się w ostatnim czasie.

 

Obroniła tytuł doktora nauk medycznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

 

W pracy zachęca pacjentów do podejmowania wspólnych świadomych decyzji dotyczących ich zdrowia, przedstawiając rzetelne dane medycyny opartej na faktach.

 

Prywatnie jest żoną, mamą dwójki dzieci. 

Wróć

Ukończył Akademię Medyczną w Gdańsku w roku 1990. Drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej uzyskał w roku 1999, w roku 2003 zaś drugi stopień specjalizacji w zakresie chirurgii naczyniowej.

 

Schorzenia leczone w praktyce lekarskiej:
choroby naczyń żylnych (żylaki kończyn dolnych, pajączki, venule, zakrzepowe zapalenie żył, obrzęk żylny, tętniaki), choroby tętnic (miażdżyca, tętniaki, niedokrwienie kończyn dolnych), stopa cukrzycowa (kwalifikacja do leczenia endowaskularnego, konsultacja poradni stopy cukrzycowej / diabetologicznej), obrzęk limfatyczny ( masaż, dobór kompresjoterapii )/

Dotychczasowa praca:
W latach 1990-1999 pracował na Oddziale Chirurgii Ogólnej Okręgowego Szpitala Kolejowego w Gdańsku. W roku 2000 podjął pracę w Klinice Chorób i Chirurgii Naczyniowej ZSK Szpital w Gdańsku. Od roku 2003 -2012 pracował Szpitalu Centrum Zdrowia SWISSMED S.A. w Gdańsku. Od 2012 współpraca z Wojewódzkim Szpitalem Specjalistycznym im. J. Korczaka w Słupsku w Oddziale Chirurgii Naczyń oraz Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym w Elblągu Oddziale Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej. Od 1 lipca 2014 roku kierownik Oddziału Chirurgii Naczyniowej w Szpitalu Wojewódzkim w Gdyni.

Prowadzi Klinikę ArtVein specjalizującą się w nowoczesnym i kompleksowym leczeniu choroby żylakowej kończyn dolnych.

 

Jest również współwłaścicielem Instytutu Babiana, w którym pełni rolę doradcy do spraw medycznych.

 

Laureat prestiżowej nagrody Biznesmen Roku 2014.

Wróć
Wróć
Wróć

Tancerka zawodowa, instruktor tańca i choreograf, reprezentantka najwyższej międzynarodowej klasy tanecznej S.
Taniec to jej pasja i sposób na życie. Gdy tańczy czuję się szczęśliwa.
Tańcząc i ucząc tańca zaraża optymizmem i miłością do tańca.


Magdalena jest wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski, finalistką Pucharu Świata i półfinalistką Mistrzostw Świata w tańcach latynoamerykańskich.
Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła jako nastolatka, tańcząc na festiwalach w Sopocie i Opolu.

 

Tańczyła również w produkcjach telewizyjnych takich jak Sylweter z Jedynką czy Idol. 


Największą popularność przyniósł jej program Taniec z Gwiazdami.

 

Brała udział w szesnastu edycjach i partnerowała  m.in. Mariuszowi Pudzianowskiemu, Andrzejowi Gołocie, Pawłowi Nastuli, Rafalowi Bryndalowi czy Jaśkowi Meli. Poza udziałem w programach telewizyjnych Magdalena występowała rownież na deskach Teatru Capitol w spektaklach Lady Fosse i  Saligia. 

 


Pomijając profesjonalizm i bardzo duże doświadczenie zawodowe jest osobą niezwykle pozytywą, otwartą i zawsze uśmiechniętą. 


Od kilku lat Magdalena wraz z mężem Krzysztofem Hillarem prowadzi bloga Rodzina z odzysku. Razem też napisali książkę 
Po pierwsze miłość i stworzyli warsztat Jak być w związku i nie zwariować.

 

Wspierają pary i osoby będące singlami w tym, jak każdego dnia cieszyć się z bycia razem.

 

Inspirują, uczą poprzez swój przykład, że relacje się buduje każdego dnia, a ich sposoby odmieniają najbardziej zawiłe relacje.

Wróć
Wróć

JAKOŚĆ W PRAKTYCE

 

Gdziekolwiek pracujecie, dbamy o Was. W aplikacji i on-line.

 

Nasza Aplikacja - wspiera działania Employer Branding wewnątrz i na zewnątrz Waszej organizacji  i może być efektywnym benefitem dla pracowników.

 

Naszym głównym celem jest to, aby wyzwania realnie wpływały na zamianę nawyków na nowe – bardziej efektywne.

Dlatego starannie dobieramy zadania razem z naszymi ekspertami i stopniujemy ich trudność, tak, aby pracownicy szybko się nie zniechęcili.

 

Z wielką przyjemnością porozmawiamy z Tobą o zaangażowaniu, wsparciu, bezpieczeństwie oraz wspieraniu pracowników w obecnej sytuacji.

 

Do usłyszenia.

Czytaj więcej